COVID-19 - Środki zapobiegawcze

Praca w opiece Niemcy – na początek lipca, 1750€

1750 € netto m-sc Nr: 930
Wyjazd: 01/07/2022
Miejsce pracy: Bad Reichenhall 83435
Długość kontraktu: 6-8 tygodni
Oferta dla: kobiety
Osoba potrzebująca opieki: kobieta

PODOPIECZNY

Osobą, która potrzebuje opieki jest 94-letnia Pani, która ma 2 grupę inwalidzką, seniorka ma problemy z poruszaniem się. Lubi spędzać czas czytając gazety, oglądając telewizję oraz wychodzi na spacery i spotkania ze znajomymi. Opiekunka będzie jej towarzyszyła i pomagała w codziennych czynnościach. Seniorka mieszka w mieszkaniu, w którym jest osobny pokój dla opiekunki oraz dostęp do Internetu. Opiekunka będzie prowadziła dom, robiła zakupy i gotowała.

WYMAGANIA WOBEC OPIEKUNKI

Znajomość języka niemieckiego: Dobra (Gute)
Prawo jazdy: Nie wymagane
Palenie papierosów: Dozwolone (na zewnątrz)
Referencje: Nie

OPIS PRACY DLA OPIEKUNKI

Opis stanowiska: Obowiązki w opiece seniora różnią się w zależności od stanu zdrowia podopiecznego. Istnieje podstawowy zakres czynności, które opiekunka do osoby starszej będzie wykonywać na każdym zleceniu. Można je podzielić na trzy podstawowe kategorie:

• Dotrzymywanie towarzystwa i wsparcie emocjonalne – opiekunka powinna stanowić źródło psychicznego wsparcia. Codzienna rozmowa oraz zachęcanie seniora do utrzymania aktywnego trybu życia to bardzo ważne zadania w pracy opiekunki osób starszych w Niemczech.

• Pomoc przy higienie – podopieczny potrzebuje pomocy przy utrzymaniu czystości. Zakres obowiązków związanych z higieną osobistą to m.in.: podawanie jedzenia, pomoc przy codziennej toalecie (mycie ciała, włosów, zębów), wsparcie przy ubieraniu i poruszaniu się, zmienianie podkładów oraz pieluchomajtek.

• Obowiązki domowe – praca w Niemczech jako opiekunka wymaga również wykonywania lekkich obowiązków domowych. Wśród nich może znaleźć się przygotowywanie posiłków, robienie zakupów, robienie prania, podwożenie podopiecznego do lekarza czy sklepu i utrzymywanie porządku w pomieszczeniach, w których najczęściej przebywa senior.
Wstawanie w nocy: Może się pojawić
Inne osoby w gospodarstwie: Nie
Warunki mieszkaniowe: W mieszkaniu jest osobny pokój dla opiekunki oraz dostęp do internetu

  APLIKUJ O PRACĘ

  Doświadczenie*

  Znajomość języka niemieckiego*

  Pokaż szczegóły zgód
  [cf7sr-simple-recaptcha]

  © Copyright - My Care Friend

  Zadzwoń +48 71 724 20 06