COVID-19 - Środki zapobiegawcze

Praca opieka Niemcy od 24 czerwca, 1750€

1750 € netto m-sc Nr: 931
Wyjazd: 24/06/2022
Miejsce pracy: Grefrath 47929
Długość kontraktu: 6-8 tygodni
Oferta dla: kobiety
Osoba potrzebująca opieki: kobieta

PODOPIECZNY

Osobą do opieki jest 80 letnia Pani, która ma 4 grupę niepełnosprawności. Seniorka cierpi na osteoporozę, raka płuc oraz problemy z krążeniem. Pani ma również cukrzycę. Będzie potrzebowała pomocy przy wstawaniu i siadaniu. Opiekunka pomoże jej również w higienie ciała i ubieraniu. Pani ma wózek w domu. Opiekunka będzie również robiła zakupy, gotowała i prowadziła dom.

WYMAGANIA WOBEC OPIEKUNKI

Znajomość języka niemieckiego: Komunikatywna (Mittlere)
Prawo jazdy: Nie wymagane
Palenie papierosów: Dozwolone (na zewnątrz)
Referencje: Nie

OPIS PRACY DLA OPIEKUNKI

Opis stanowiska: Obowiązki w opiece seniora różnią się w zależności od stanu zdrowia podopiecznego. Istnieje podstawowy zakres czynności, które opiekunka do osoby starszej będzie wykonywać na każdym zleceniu. Można je podzielić na trzy podstawowe kategorie:

• Dotrzymywanie towarzystwa i wsparcie emocjonalne – opiekunka powinna stanowić źródło psychicznego wsparcia. Codzienna rozmowa oraz zachęcanie seniora do utrzymania aktywnego trybu życia to bardzo ważne zadania w pracy opiekunki osób starszych w Niemczech.

• Pomoc przy higienie – podopieczny potrzebuje pomocy przy utrzymaniu czystości. Zakres obowiązków związanych z higieną osobistą to m.in.: podawanie jedzenia, pomoc przy codziennej toalecie (mycie ciała, włosów, zębów), wsparcie przy ubieraniu i poruszaniu się, zmienianie podkładów oraz pieluchomajtek.

• Obowiązki domowe – praca w Niemczech jako opiekunka wymaga również wykonywania lekkich obowiązków domowych. Wśród nich może znaleźć się przygotowywanie posiłków, robienie zakupów, robienie prania, podwożenie podopiecznego do lekarza czy sklepu i utrzymywanie porządku w pomieszczeniach, w których najczęściej przebywa senior.
Wstawanie w nocy: Tak
Inne osoby w gospodarstwie: Nie
Warunki mieszkaniowe: Na miejscu jest osobny pokój dla opiekunki oraz dostęp do internetu.

  APLIKUJ O PRACĘ

  Doświadczenie*

  Znajomość języka niemieckiego*

  Pokaż szczegóły zgód
  [cf7sr-simple-recaptcha]

  © Copyright - My Care Friend

  Zadzwoń +48 71 724 20 06