COVID-19 - Środki zapobiegawcze

Opiekunka osób starszych Niemcy - do opieki nad 91-letnią Panią,1975€

NUMER OFERTY: 1875

Miejsce pracy:

Braunschweig, Niedersachsen 38114

Język:

Dobry (Gute)

Wyjazd:

20/12/2023

Długość kontraktu:

6-8 tygodni

Oferta dla:

kobiety

Osoba potrzebująca opieki:

kobieta

1975€
+ do 450€
PREMIA ŚWIĄTECZNA

netto na miesiąc

Aplikuj teraz

Warunki:

Bez prawa jazdy

Pani do opieki

Własny pokój

Palenie niedozwolone

Internet

Sprawdzone zlecenie

Transfer

Miasto

Sklepy w pobliżu

Dom

TV

Brak dodatkowych osób

Premia Świąteczna

Osoba na wózku

PODOPIECZNY

ILOŚĆ OSÓB DO OPIEKI:

1

OPIS

Do opieki jest 91-letnia Pani, ważąca 62 kg, ma 4 stopień niepełnosprawności. Seniorka ma 1,65 m wzrostu. Pani cierpi na demencję, inkontynencję i ma problemy sercowo-krążeniowe. Seniorka jest osobą poruszającą się na wózku inwalidzkim i wymaga transferu. Wstawanie w nocy może się czasem pojawić. Zwykle podopieczna przesypia noce, ale czasami zdarza się jednak, że budzi się ze snu i chce wstać. Nie ma żadnej konkretnej diety, żywienie jest tradycyjne. Zamówione jest łóżko pielęgnacyjne. Dwa razy w tygodniu Pani bierze prysznic, dostępne jest krzesło prysznicowe. Podopieczna potrzebuje pomocy w ubieraniu, rozbieraniu, higienie i pielęgnacji ciała. W opiece nad osobami starszymi w Niemczech opiekunka będzie pomagała w sprawach życia codziennego, gotowała posiłki, robiła zakupy, prowadziła dom, dotrzymywała towarzystwa podopiecznej. Jest to dom, w którym Pani mieszka sama. Do dyspozycji opiekunki jest własna sypialnia z dostępem do Internetu oraz z telewizją. Sklepy oraz inne obiekty handlowe znajdują się w okolicy spaceru.
PODOPIECZNA
PŁEĆ:

kobieta

STOPIEŃ NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI:

4

CHOROBY:

Inkontynencja moczowa

Demencja

Problemy sercowo-krążeniowe

OPIS PRACY DLA OPIEKUNKI

OPIS STANOWISKA:

Obowiązki w opiece seniora różnią się w zależności od stanu zdrowia podopiecznego. Istnieje podstawowy zakres czynności, które opiekunka do osoby starszej będzie wykonywać na każdym zleceniu. Można je podzielić na trzy podstawowe kategorie:

• Dotrzymywanie towarzystwa i wsparcie emocjonalne – opiekunka powinna stanowić źródło psychicznego wsparcia. Codzienna rozmowa oraz zachęcanie seniora do utrzymania aktywnego trybu życia to bardzo ważne zadania w pracy opiekunki osób starszych w Niemczech.

• Pomoc przy higienie – podopieczny potrzebuje pomocy przy utrzymaniu czystości. Zakres obowiązków związanych z higieną osobistą to m.in.: podawanie jedzenia, pomoc przy codziennej toalecie (mycie ciała, włosów, zębów), wsparcie przy ubieraniu i poruszaniu się, zmienianie podkładów oraz pielucho majtek.

• Obowiązki domowe – praca w Niemczech jako opiekunka wymaga również wykonywania lekkich obowiązków domowych. Wśród nich może znaleźć się przygotowywanie posiłków, robienie zakupów, robienie prania, podwożenie podopiecznego do lekarza czy sklepu i utrzymywanie porządku w pomieszczeniach, w których najczęściej przebywa seniorka.

UDOGODNIENIA DLA OPIEKUNKI:

Własny pokój Dostęp do internetu Sklepy w pobliżu Telewizor Wózek inwalidzki Krzesło prysznicowe Brak dodatkowych osób

WYMAGANIA

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Pomoc w ubieraniu Transfer Pranie Gotowanie Sprzątanie Rozmowy Zakupy Pomoc w higienie

DODATKOWE WYMAGANIA:

Referencje mile widziane Osoba niepaląca
Aplikuj teraz
© Copyright - My Care Friend

Zadzwoń +48 71 724 20 06