COVID-19 - Środki zapobiegawcze

Praca w Niemczech opieka - opieka nad 64-letnim mężczyzną,1800€

NUMER OFERTY: 1876

Miejsce pracy:

Ludwigsburg 71642

Język:

Dobry (Gute)

Wyjazd:

20/12/2023

Długość kontraktu:

6-8 tygodni

Oferta dla:

kobiety

Osoba potrzebująca opieki:

mężczyzna

1800€
+ do 450€
PREMIA ŚWIĄTECZNA

netto na miesiąc

Aplikuj teraz

Warunki:

Palenie dozwolone

Bez prawa jazdy

Własny pokój

Bez podnoszenia

Internet

Sprawdzone zlecenie

Bez dźwigania

Pan do opieki

Miasto

Sklepy w pobliżu

Dom

TV

Brak dodatkowych osób

Premia Świąteczna

Brak wstawania w nocy

Osoba chodząca

PODOPIECZNY

ILOŚĆ OSÓB DO OPIEKI:

1

OPIS

Praca w Niemczech w opiece - sprawdzone zlecenie. Osobą do opieki jest 64-letni Pan, który waży 75 kg, ma 3 stopień niepełnosprawności oraz jest osobą po udarze. Pan ma lekkie problemy z poruszaniem się, ale porusza się samodzielnie. Pan nie wymaga transferu, ani wstawania w nocy. Stara się być osobą jak najbardziej samodzielną. Sam się myje, ubiera i rozbiera, może potrzebować ewentualnie wsparcia lub pomocy, kiedy będzie miał gorszy dzień. Pan nie ma żadnej konkretnej diety, żywienie jest tradycyjne. Pan ma apetyt, chętnie je, nie wybrzydza. Śniadanie je około 8 rano, a obiadokolację około 17. Podopieczny potrzebuje pomocy przy wstawaniu i siadaniu. Podopieczny uczęszcza na rehabilitację 3 razy w tygodniu na około 4-5 godzin, w tym czasie opiekunka ma czas wolny. Pan lubi spędzać czas w ogrodzie, oglądając telewizję, grając w gry. Większość czasu spędza przed komputerem. Do zadań opiekunki będzie należało prowadzenie domu, pomoc Panu w sprawach życia codziennego, robienie zakupów w pobliskich sklepach, przygotowywanie posiłków. Do dyspozycji opiekunki jest własna sypialnia z telewizją oraz Wi-Fi. Sklepy oraz inne obiekty handlowe znajdują się w okolicy spaceru. Pan mieszka sam w domu.
PODOPIECZNY
PŁEĆ:

mężczyzna

STOPIEŃ NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI:

3

CHOROBY:

Udar mózgu

OPIS PRACY DLA OPIEKUNKI

OPIS STANOWISKA:

Obowiązki w opiece seniora różnią się w zależności od stanu zdrowia podopiecznego. Istnieje podstawowy zakres czynności, które opiekunka do osoby starszej będzie wykonywać na każdym zleceniu. Można je podzielić na trzy podstawowe kategorie:

• Dotrzymywanie towarzystwa i wsparcie emocjonalne – opiekunka powinna stanowić źródło psychicznego wsparcia. Codzienna rozmowa oraz zachęcanie seniora do utrzymania aktywnego trybu życia to bardzo ważne zadania w pracy opiekunki osób starszych w Niemczech.

• Pomoc przy higienie – podopieczny potrzebuje pomocy przy utrzymaniu czystości. Zakres obowiązków związanych z higieną osobistą to m.in.: podawanie jedzenia, pomoc przy codziennej toalecie (mycie ciała, włosów, zębów), wsparcie przy ubieraniu i poruszaniu się, zmienianie podkładów oraz pielucho majtek.

• Obowiązki domowe – praca w Niemczech jako opiekunka wymaga również wykonywania lekkich obowiązków domowych. Wśród nich może znaleźć się przygotowywanie posiłków, robienie zakupów, robienie prania, podwożenie podopiecznego do lekarza czy sklepu i utrzymywanie porządku w pomieszczeniach, w których najczęściej przebywa seniorka.

UDOGODNIENIA DLA OPIEKUNKI:

Własny pokój Dostęp do internetu Sklepy w pobliżu Telewizor Brak dodatkowych osób

WYMAGANIA

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Pranie Gotowanie Sprzątanie Rozmowy Zakupy Pomoc w wstawaniu

DODATKOWE WYMAGANIA:

Referencje mile widziane
Aplikuj teraz
© Copyright - My Care Friend

Zadzwoń +48 71 724 20 06