COVID-19 - Środki zapobiegawcze

Opieka Niemcy – oferta do sympatycznego Pana od stycznia, 1500€

NUMER OFERTY: 1228

Miejsce pracy:

78078 Niedereschach

Język:

Podstawowa (Grundlegende)

Wyjazd:

06/01/2023

Długość kontraktu:

6-8 tygodni

Oferta dla:

kobiety lub mężczyzny

Osoba potrzebująca opieki:

mężczyzna

1500€

netto na miesiąc

Aplikuj teraz

Warunki:

Palenie dozwolone

Bez prawa jazdy

Jedna osoba w domu

Własny pokój

Bez podnoszenia

Nowe zlecenie

Internet

Bez dźwigania

Pan do opieki

Sklepy w pobliżu

Zwierzęta w domu

Dom

Miasteczko

Bliskość terenów zielonych

Osoba chodząca

PODOPIECZNY

ILOŚĆ OSÓB DO OPIEKI:

1

OPIS

Opiekunka będzie zajmowała się sympatycznym 82-letnim Panem. Senior ma demencję i podwójną inkontynencję, będzie potrzebował pomocy w codziennym funkcjonowaniu. Opiekunka będzie pomagała mu przy kąpieli, myciu zębów, korzystaniu z toalety, ubieraniu i rozbieraniu. Senior ma lekkie problemy z równowaga, ale chodzi samodzielnie. Senior lubi oglądać piłkę nożną, czytać gazetę i grać w gry planszowe. W domu ma kota, którego bardzo lubi i spędza z nim dużo czasu. Samodzielnie się zajmuje kotem. Około 14:00 robi sobie drzemkę, chodzi spać dosyć wcześnie. Nie wstaje w nocy, ewentualnie raz na jakiś czas gdy potrzebuje pomocy przy korzystaniu z toalety. Opiekunka będzie miała do dyspozycji pokój oraz dostęp do Internetu. Senior mieszka sam w domu, a syn podopiecznego mieszka osobno w mieszkaniu obok. Do zadań opiekunki będzie należało również utrzymywanie czystości w domu, gotowanie i robienie zakupów.
PODOPIECZNY
PŁEĆ:

Mężczyzna

STOPIEŃ NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI:

3

CHOROBY:

Inkontynencja moczowa

Zaburzenia równowagi

Demencja

Inkontynencja kałowa

Problemy z poruszaniem się

OPIS PRACY DLA OPIEKUNKI

OPIS STANOWISKA:

Obowiązki w opiece seniora różnią się w zależności od stanu zdrowia podopiecznego. Istnieje podstawowy zakres czynności, które opiekunka do osoby starszej będzie wykonywać na każdym zleceniu. Można je podzielić na trzy podstawowe kategorie:

• Dotrzymywanie towarzystwa i wsparcie emocjonalne – opiekunka powinna stanowić źródło psychicznego wsparcia. Codzienna rozmowa oraz zachęcanie seniora do utrzymania aktywnego trybu życia to bardzo ważne zadania w pracy opiekunki osób starszych w Niemczech.

• Pomoc przy higienie – podopieczny potrzebuje pomocy przy utrzymaniu czystości. Zakres obowiązków związanych z higieną osobistą to m.in.: podawanie jedzenia, pomoc przy codziennej toalecie (mycie ciała, włosów, zębów), wsparcie przy ubieraniu i poruszaniu się, zmienianie podkładów oraz pielucho majtek.

• Obowiązki domowe – praca w Niemczech jako opiekunka wymaga również wykonywania lekkich obowiązków domowych. Wśród nich może znaleźć się przygotowywanie posiłków, robienie zakupów, robienie prania, podwożenie podopiecznego do lekarza czy sklepu i utrzymywanie porządku w pomieszczeniach, w których najczęściej przebywa seniorka.

UDOGODNIENIA DLA OPIEKUNKI:

Własny pokój Dostęp do internetu Sklepy w pobliżu

WYMAGANIA

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Pomoc w ubieraniu Gry karciane, planszowe Zmiana pieluch Gotowanie Sprzątanie Rozmowy Opieka nad zwierzętami Zakupy Pomoc w higienie Organizacja czasu wolnego Pomoc przy korzystaniu z toalety

DODATKOWE WYMAGANIA:

Doświadczenie w opiece Referencje mile widziane
Aplikuj teraz
© Copyright - My Care Friend

Zadzwoń +48 71 724 20 06