COVID-19 - Środki zapobiegawcze

Praca opiekunki w Niemczech – od zaraz, 1700€ miesięcznie

NUMER OFERTY: 1227

Miejsce pracy:

52391 NRW

Język:

Komunikatywny (Mittlere)

Wyjazd:

26/11/2022

Długość kontraktu:

6-8 tygodni

Oferta dla:

kobiety

Osoba potrzebująca opieki:

kobieta

1700€
do 450€
PREMIA ŚWIĄTECZNA

netto na miesiąc

Aplikuj teraz

Warunki:

Bez prawa jazdy

Pani do opieki

Własny pokój

Bez podnoszenia

Wieś

Brak zwierząt

Nowe zlecenie

Palenie niedozwolone

Internet

Mieszkanie

TV

Brak dodatkowych osób

Wyjazd od zaraz

Premia Świąteczna

PODOPIECZNY

ILOŚĆ OSÓB DO OPIEKI:

1

OPIS

Do opieki jest 83-letnia Pani, która ma 4 grupę niepełnosprawności i waży 46kg. Seniorka cierpi na artrozę oraz cukrzycę. Pani potrzebuje opieki od zaraz. Do zadań opiekunki będzie należało ubieranie, rozbieranie, pomoc w higienie oraz w chodzeniu do toalety. Pani potrzebuje lekkiej asekuracji przy wstawaniu. Opiekunka będzie również zajmowałą się administracją leków oraz zarządzaniem budżetem. Opiekunka także będzie prowadziła dom, gotowała dla siebie i seniorki. Seniorka preferują kuchnie tradycyjną i wegetariańską. Wstawanie w nocy może się pojawić maksymalnie raz na noc, kiedy podopieczna potrzebuje pomocy w chodzeniu do toalety. Pani mieszka w mieszkaniu, w którym jest osoby pokój dla opiekunki z telewizorem oraz dostępem do internetu. Seniorka ma łóżko rehabilitacyjnce oraz krzesło toaletowe. Seniorka lubi wspólne rozmowy, chodzenie na spacery, granie w gry oraz oglądanie telewizji. Podopieczna mieszka w bardzo spokojnej i zielonej okolicy. Pani mieszka sama.
PODOPIECZNA
PŁEĆ:

Kobieta

STOPIEŃ NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI:

4

CHOROBY:

Cukrzyca

Artroza

OPIS PRACY DLA OPIEKUNKI

OPIS STANOWISKA:

Obowiązki w opiece seniora różnią się w zależności od stanu zdrowia podopiecznego. Istnieje podstawowy zakres czynności, które opiekunka do osoby starszej będzie wykonywać na każdym zleceniu. Można je podzielić na trzy podstawowe kategorie:

• Dotrzymywanie towarzystwa i wsparcie emocjonalne – opiekunka powinna stanowić źródło psychicznego wsparcia. Codzienna rozmowa oraz zachęcanie seniora do utrzymania aktywnego trybu życia to bardzo ważne zadania w pracy opiekunki osób starszych w Niemczech.

• Pomoc przy higienie – podopieczny potrzebuje pomocy przy utrzymaniu czystości. Zakres obowiązków związanych z higieną osobistą to m.in.: podawanie jedzenia, pomoc przy codziennej toalecie (mycie ciała, włosów, zębów), wsparcie przy ubieraniu i poruszaniu się, zmienianie podkładów oraz pielucho majtek.

• Obowiązki domowe – praca w Niemczech jako opiekunka wymaga również wykonywania lekkich obowiązków domowych. Wśród nich może znaleźć się przygotowywanie posiłków, robienie zakupów, robienie prania, podwożenie podopiecznego do lekarza czy sklepu i utrzymywanie porządku w pomieszczeniach, w których najczęściej przebywa seniorka.

UDOGODNIENIA DLA OPIEKUNKI:

Własny pokój Dostęp do internetu Krzesełko toaletowe Telewizor Łóżko rehabilitacyjne

WYMAGANIA

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Pomoc w ubieraniu Gry karciane, planszowe Chodzenie na spacery Gotowanie Sprzątanie Rozmowy Zakupy Pomoc w wstawaniu Pomoc w higienie Organizacja czasu wolnego

DODATKOWE WYMAGANIA:

Doświadczenie w opiece Referencje mile widziane Osoba niepaląca
Aplikuj teraz
© Copyright - My Care Friend

Zadzwoń +48 71 724 20 06