COVID-19 - Środki zapobiegawcze

Oferty Pracy Niemcy Opieka Od Zaraz: 1700€+do 450€ Premii

NUMER OFERTY: 1229

Miejsce pracy:

42349 Wuppertal

Język:

Podstawowa (Grundlegende)

Wyjazd:

27/11/2022

Długość kontraktu:

Do ustalenia

Oferta dla:

kobiety lub mężczyzny

Osoba potrzebująca opieki:

mężczyzna

1700€
do 450€
PREMIA ŚWIĄTECZNA

netto na miesiąc

Aplikuj teraz

Warunki:

Palenie dozwolone

Bez prawa jazdy

Własny pokój

Bez podnoszenia

Brak zwierząt

Nowe zlecenie

Internet

Bez dźwigania

Pan do opieki

Sklepy w pobliżu

Dom

Pomoc rodziny

Wyjazd od zaraz

Premia Świąteczna

Osoba chodząca

PODOPIECZNY

ILOŚĆ OSÓB DO OPIEKI:

1

OPIS

Opiekunka będzie zajmowała się 79-letnim Panem, który waży około 65kg. Senior jest osobą chodzącą. Mieszka z żoną, która jest samodzielna i nie wymaga opieki, pomaga również przy Seniorze. Pan cierpi na zaawansowaną demencję, ale jest osobą spokojną, która wymaga większej uwagi i cierpliwości. Podczas nocy Pan budzi się, żeby skorzystać z toalety. Opiekunka będzie mu pomagałą w skorzystaniu z toalety, będzie pomagała w ubieraniu i rozbieraniu. Senior spożywa tradycyjne posiłki, nie ma specjalnej diety. Opiekunka będzie również przygotowywała posiłki, robiła zakupy i zajmowała się domem.
PODOPIECZNY
PŁEĆ:

Mężczyzna

STOPIEŃ NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI:

5

CHOROBY:

Demencja

OPIS PRACY DLA OPIEKUNKI

OPIS STANOWISKA:

Obowiązki w opiece seniora różnią się w zależności od stanu zdrowia podopiecznego. Istnieje podstawowy zakres czynności, które opiekunka do osoby starszej będzie wykonywać na każdym zleceniu. Można je podzielić na trzy podstawowe kategorie:

• Dotrzymywanie towarzystwa i wsparcie emocjonalne – opiekunka powinna stanowić źródło psychicznego wsparcia. Codzienna rozmowa oraz zachęcanie seniora do utrzymania aktywnego trybu życia to bardzo ważne zadania w pracy opiekunki osób starszych w Niemczech.

• Pomoc przy higienie – podopieczny potrzebuje pomocy przy utrzymaniu czystości. Zakres obowiązków związanych z higieną osobistą to m.in.: podawanie jedzenia, pomoc przy codziennej toalecie (mycie ciała, włosów, zębów), wsparcie przy ubieraniu i poruszaniu się, zmienianie podkładów oraz pielucho majtek.

• Obowiązki domowe – praca w Niemczech jako opiekunka wymaga również wykonywania lekkich obowiązków domowych. Wśród nich może znaleźć się przygotowywanie posiłków, robienie zakupów, robienie prania, podwożenie podopiecznego do lekarza czy sklepu i utrzymywanie porządku w pomieszczeniach, w których najczęściej przebywa seniorka.

WYMAGANIA

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Pomoc w ubieraniu Opieka w nocy Gotowanie Sprzątanie Rozmowy Zakupy Pomoc w higienie Organizacja czasu wolnego Pomoc przy korzystaniu z toalety

DODATKOWE WYMAGANIA:

Doświadczenie w opiece Referencje mile widziane
Aplikuj teraz
© Copyright - My Care Friend

Zadzwoń +48 71 724 20 06