COVID-19 - Środki zapobiegawcze

Praca w opiece dla opiekuna/ki nad Seniorem w Monachium, 1850€

NUMER OFERTY: 1879

Miejsce pracy:

Monachium 81476

Język:

Komunikatywny (Mittlere)

Wyjazd:

20/12/2023

Długość kontraktu:

6-8 tygodni

Oferta dla:

kobiety lub mężczyzny

Osoba potrzebująca opieki:

mężczyzna

1850€
+ do 450€
PREMIA ŚWIĄTECZNA

netto na miesiąc

Aplikuj teraz

Warunki:

Palenie dozwolone

Własny pokój

Internet

Sprawdzone zlecenie

Pan do opieki

Miasto

Sklepy w pobliżu

Prawo jazdy wymagane

Mieszkanie

Brak dodatkowych osób

Premia Świąteczna

Osoba chodząca

PODOPIECZNY

ILOŚĆ OSÓB DO OPIEKI:

1

OPIS

Osobą potrzebującą opieki jest 82-letni mężczyzna, który ma 1 stopień niepełnosprawności. Podopieczny waży około 74 kg i ma 1,68 m wzrostu. Pan jest osobą o łagodnej niepełnosprawności chodzenia. Cierpi na osteoporozę i problemy sercowo-krążeniowe. Czasem może się zdarzyć, że trzeba będzie wstać w nocy i pomóc Panu, maksymalnie raz w ciągu nocy. Podopieczny nie wymaga transferu. Potrzebuje niewielkiej pomocy lub asekuracji. Podczas wchodzenia po schodach, potrzebuje pomocy lub nadzoru . Pan nie ma żadnej specjalnej diety, żywienie jest tradycyjne. Trzeba przygotować Panu posiłki, które spożywa samodzielnie. Podopieczny nie wymaga pomocy w ubieraniu, rozbieraniu, higienie i pielęgnacji ciała, stara sie być samodzielny Do zadań opiekunki/opiekuna będzie należało prowadzenie domu, pomoc Panu w sprawach życia codziennego, robieniu zakupów, przygotowywanie posiłków, podawanie leków. Do dyspozycji opiekunki/opiekuna jest własna sypialnia z Wi-Fi. Pan mieszka sam w mieszkaniu, wszystkie sklepy znajduja się w odległości krótkiego spaceru.
PODOPIECZNY
PŁEĆ:

mężczyzna

STOPIEŃ NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI:

1

CHOROBY:

Osteoporoza

Problemy sercowo-krążeniowe

OPIS PRACY DLA OPIEKUNKI

OPIS STANOWISKA:

Obowiązki w opiece seniora różnią się w zależności od stanu zdrowia podopiecznego. Istnieje podstawowy zakres czynności, które opiekunka do osoby starszej będzie wykonywać na każdym zleceniu. Można je podzielić na trzy podstawowe kategorie:

• Dotrzymywanie towarzystwa i wsparcie emocjonalne – opiekunka powinna stanowić źródło psychicznego wsparcia. Codzienna rozmowa oraz zachęcanie seniora do utrzymania aktywnego trybu życia to bardzo ważne zadania w pracy opiekunki osób starszych w Niemczech.

• Pomoc przy higienie – podopieczny potrzebuje pomocy przy utrzymaniu czystości. Zakres obowiązków związanych z higieną osobistą to m.in.: podawanie jedzenia, pomoc przy codziennej toalecie (mycie ciała, włosów, zębów), wsparcie przy ubieraniu i poruszaniu się, zmienianie podkładów oraz pielucho majtek.

• Obowiązki domowe – praca w Niemczech jako opiekunka wymaga również wykonywania lekkich obowiązków domowych. Wśród nich może znaleźć się przygotowywanie posiłków, robienie zakupów, robienie prania, podwożenie podopiecznego do lekarza czy sklepu i utrzymywanie porządku w pomieszczeniach, w których najczęściej przebywa seniorka.

UDOGODNIENIA DLA OPIEKUNKI:

Własny pokój Dostęp do internetu Sklepy w pobliżu Brak dodatkowych osób

WYMAGANIA

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Pranie Gotowanie Sprzątanie Zakupy Pomoc w poruszaniu się

DODATKOWE WYMAGANIA:

Referencje mile widziane Prawo jazdy
Aplikuj teraz
© Copyright - My Care Friend

Zadzwoń +48 71 724 20 06