COVID-19 - Środki zapobiegawcze

Opieka w Niemczech - do 83-letniej Seniorki,1800€

NUMER OFERTY: 1878

Miejsce pracy:

Duisburg, NRW 47259

Język:

Komunikatywny (Mittlere)

Wyjazd:

16/12/2023

Długość kontraktu:

6-8 tygodni

Oferta dla:

kobiety

Osoba potrzebująca opieki:

kobieta

1800€
+ do 450€
PREMIA ŚWIĄTECZNA

netto na miesiąc

Aplikuj teraz

Warunki:

Bez prawa jazdy

Pani do opieki

Własny pokój

Palenie niedozwolone

Internet

Sprawdzone zlecenie

Miasto

Sklepy w pobliżu

Dom

Własna łazienka

TV

Brak dodatkowych osób

Premia Świąteczna

Brak wstawania w nocy

Osoba leżąca

PODOPIECZNY

ILOŚĆ OSÓB DO OPIEKI:

1

OPIS

Osobą wymagającą opieki jest 83-letnia Pani, która ma 3 stopień niepełnosprawności. Pani jest osobą leżącą. Podopieczna ma problemy sercowo-krążeniowe, inkontynencję, demencję, ma cukrzycę typu 2, oraz jest osobą po udarze. Pani waży 69 kg. Podopieczna nie wymaga transferowania, ani wstawania w nocy. Jedzenie, mycie, ubieranie i higiena osobista, wszystko odbywa się w łóżku. Pani nie ma żadnej konkretniej diety, żywienie jest tradycyjne. Podopieczna lubi spędzać czas z drugim człowiekiem, grać w gry, chodzić na spacery. Pani potrzebuje pomocy w ubieraniu, rozbieraniu oraz higienie i pielęgnacji ciała i włosów. Opiekunka będzie pomagała w sprawach życia codziennego, podawała leki, gotowała posiłki, prowadziła dom, robiła zakupy, towarzyszyła podczas spacerów oraz dotrzymywała towarzystwa podopiecznej. Do dyspozycji opiekunki osób starszych (Niemcy) jest własna sypialnia z telewizją i Wi-Fi oraz własna łazienka. Jest to dom w mieście. Sklepy oraz inne obiekty handlowe znajdują się w okolicy spaceru.
PODOPIECZNA
PŁEĆ:

kobieta

STOPIEŃ NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI:

3

CHOROBY:

Udar mózgu

Inkontynencja moczowa

Demencja

Problemy sercowo-krążeniowe

OPIS PRACY DLA OPIEKUNKI

OPIS STANOWISKA:

Obowiązki w opiece seniora różnią się w zależności od stanu zdrowia podopiecznego. Istnieje podstawowy zakres czynności, które opiekunka do osoby starszej będzie wykonywać na każdym zleceniu. Można je podzielić na trzy podstawowe kategorie:

• Dotrzymywanie towarzystwa i wsparcie emocjonalne – opiekunka powinna stanowić źródło psychicznego wsparcia. Codzienna rozmowa oraz zachęcanie seniora do utrzymania aktywnego trybu życia to bardzo ważne zadania w pracy opiekunki osób starszych w Niemczech.

• Pomoc przy higienie – podopieczny potrzebuje pomocy przy utrzymaniu czystości. Zakres obowiązków związanych z higieną osobistą to m.in.: podawanie jedzenia, pomoc przy codziennej toalecie (mycie ciała, włosów, zębów), wsparcie przy ubieraniu i poruszaniu się, zmienianie podkładów oraz pielucho majtek.

• Obowiązki domowe – praca w Niemczech jako opiekunka wymaga również wykonywania lekkich obowiązków domowych. Wśród nich może znaleźć się przygotowywanie posiłków, robienie zakupów, robienie prania, podwożenie podopiecznego do lekarza czy sklepu i utrzymywanie porządku w pomieszczeniach, w których najczęściej przebywa seniorka.

UDOGODNIENIA DLA OPIEKUNKI:

Własny pokój Własna łazienka Dostęp do internetu Sklepy w pobliżu Telewizor Brak dodatkowych osób

WYMAGANIA

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Pomoc w ubieraniu Pranie Gry karciane, planszowe Chodzenie na spacery Gotowanie Sprzątanie Rozmowy Zakupy Pomoc w higienie Administracja leków

DODATKOWE WYMAGANIA:

Referencje mile widziane Osoba niepaląca
Aplikuj teraz
© Copyright - My Care Friend

Zadzwoń +48 71 724 20 06