COVID-19 - Środki zapobiegawcze

Praca opiekunki w Niemczech - Wuppertal,1750 € netto

NUMER OFERTY: 1222

Miejsce pracy:

42109 Wuppertal

Język:

Dobry (Gute)

Wyjazd:

04/01/2023

Długość kontraktu:

6-8 tygodni

Oferta dla:

kobiety

Osoba potrzebująca opieki:

kobieta

1750 €

netto na miesiąc

Aplikuj teraz

Warunki:

Bez prawa jazdy

Jedna osoba w domu

Pani do opieki

Własny pokój

Brak zwierząt

Nowe zlecenie

Palenie niedozwolone

Internet

Brak dodatkowych osób

PODOPIECZNY

ILOŚĆ OSÓB DO OPIEKI:

1

OPIS

Osobą, która potrzebuje opieki jest 99-letnia Pani, która porusza się o rollatorze, ma w domu również wózek. Cierpi na inkontynencję, opiekunka będzie jej pomagała w codziennych czynnościach. Do zadań będzie należało również prowadzenie domu, utrzymywanie czystości, gotowanie i robienie zakupów. Seniorka jest sympatyczną osobą, lubi mieć towarzystwo.
Podopieczna
PŁEĆ:

Kobieta

CHOROBY:

Inkontynencja moczowa

OPIS PRACY DLA OPIEKUNKI

OPIS STANOWISKA:

Obowiązki w opiece seniora różnią się w zależności od stanu zdrowia podopiecznego. Istnieje podstawowy zakres czynności, które opiekunka do osoby starszej będzie wykonywać na każdym zleceniu. Można je podzielić na trzy podstawowe kategorie:

• Dotrzymywanie towarzystwa i wsparcie emocjonalne – opiekunka powinna stanowić źródło psychicznego wsparcia. Codzienna rozmowa oraz zachęcanie seniora do utrzymania aktywnego trybu życia to bardzo ważne zadania w pracy opiekunki osób starszych w Niemczech.

• Pomoc przy higienie – podopieczny potrzebuje pomocy przy utrzymaniu czystości. Zakres obowiązków związanych z higieną osobistą to m.in.: podawanie jedzenia, pomoc przy codziennej toalecie (mycie ciała, włosów, zębów), wsparcie przy ubieraniu i poruszaniu się, zmienianie podkładów oraz pielucho majtek.

• Obowiązki domowe – praca w Niemczech jako opiekunka wymaga również wykonywania lekkich obowiązków domowych. Wśród nich może znaleźć się przygotowywanie posiłków, robienie zakupów, robienie prania, podwożenie podopiecznego do lekarza czy sklepu i utrzymywanie porządku w pomieszczeniach, w których najczęściej przebywa seniorka.

UDOGODNIENIA DLA OPIEKUNKI:

Własny pokój Rollator Dostęp do internetu Wózek inwalidzki

WYMAGANIA

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Pranie Gry karciane, planszowe Gotowanie Sprzątanie Rozmowy Zakupy Organizacja czasu wolnego

DODATKOWE WYMAGANIA:

Doświadczenie w opiece Osoba niepaląca
Aplikuj teraz
© Copyright - My Care Friend

Zadzwoń +48 71 724 20 06