COVID-19 - Środki zapobiegawcze

Oferty pracy Niemcy – do 96-letniej Pani,1600 € netto

NUMER OFERTY: 1223

Miejsce pracy:

Köln, 50737

Język:

Podstawowy (Grundlegende)

Wyjazd:

03/01/2023

Długość kontraktu:

6-8 tygodni

Oferta dla:

kobiety

Osoba potrzebująca opieki:

kobieta

1600 €

netto na miesiąc

Aplikuj teraz

Warunki:

Palenie dozwolone

Bez prawa jazdy

Jedna osoba w domu

Pani do opieki

Własny pokój

Nowe zlecenie

Internet

Dom

Pomoc rodziny

PODOPIECZNY

ILOŚĆ OSÓB DO OPIEKI:

1

OPIS

Osobą do opieki jest 96 - letnia Pani, która ma 4 grupę inwalidzką. Porusza się na wózku. Seniorka cierpi na artrozę, demencję, inkontynencję. Ma również niewydolność serca i problemy ze słuchem, nosi aparat. Pani lubi spędzać dzień na czytaniu gazety, oglądaniu telewizji czy rozmowach telefonicznych. Opiekunka będzie jej pomagała we wszelkich czynnościach dnia codziennego. Rodzina odwiedza Panią w miarę możliwości.
Podopieczna
PŁEĆ:

Kobieta

STOPIEŃ NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI:

4

CHOROBY:

Inkontynencja moczowa

Zaburzenia rytmu serca

Artroza

Demencja

OPIS PRACY DLA OPIEKUNKI

OPIS STANOWISKA:

Obowiązki w opiece seniora różnią się w zależności od stanu zdrowia podopiecznego. Istnieje podstawowy zakres czynności, które opiekunka do osoby starszej będzie wykonywać na każdym zleceniu. Można je podzielić na trzy podstawowe kategorie:

• Dotrzymywanie towarzystwa i wsparcie emocjonalne – opiekunka powinna stanowić źródło psychicznego wsparcia. Codzienna rozmowa oraz zachęcanie seniora do utrzymania aktywnego trybu życia to bardzo ważne zadania w pracy opiekunki osób starszych w Niemczech.

• Pomoc przy higienie – podopieczny potrzebuje pomocy przy utrzymaniu czystości. Zakres obowiązków związanych z higieną osobistą to m.in.: podawanie jedzenia, pomoc przy codziennej toalecie (mycie ciała, włosów, zębów), wsparcie przy ubieraniu i poruszaniu się, zmienianie podkładów oraz pielucho majtek.

• Obowiązki domowe – praca w Niemczech jako opiekunka wymaga również wykonywania lekkich obowiązków domowych. Wśród nich może znaleźć się przygotowywanie posiłków, robienie zakupów, robienie prania, podwożenie podopiecznego do lekarza czy sklepu i utrzymywanie porządku w pomieszczeniach, w których najczęściej przebywa seniorka.

UDOGODNIENIA DLA OPIEKUNKI:

Własny pokój Dostęp do internetu Pomoc rodziny Wózek inwalidzki

WYMAGANIA

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Pranie Gry karciane, planszowe Opieka w nocy Gotowanie Sprzątanie Rozmowy Zakupy Pomoc w wstawaniu Organizacja czasu wolnego

DODATKOWE WYMAGANIA:

Doświadczenie w opiece
Aplikuj teraz
© Copyright - My Care Friend

Zadzwoń +48 71 724 20 06