COVID-19 - Środki zapobiegawcze

Praca Niemcy Opieka - od zaraz do 85-letniego Pana, 1850€

NUMER OFERTY: 1230

Miejsce pracy:

Rainau Buch 73492

Język:

Komunikatywna (Mittlere)

Wyjazd:

27/11/2022

Długość kontraktu:

6-8 tygodni

Oferta dla:

kobiety

Osoba potrzebująca opieki:

mężczyzna

1850€
do 450€
PREMIA ŚWIĄTECZNA

netto na miesiąc

Aplikuj teraz

Warunki:

Palenie dozwolone

Brak zwierząt

Nowe zlecenie

Internet

Bez dźwigania

Pan do opieki

Auto do dyspozycji

Sklepy w pobliżu

Prawo jazdy wymagane

Dom

Pomoc rodziny

Wyjazd od zaraz

Premia Świąteczna

Osoba na wózku

PODOPIECZNY

ILOŚĆ OSÓB DO OPIEKI:

1

OPIS

Osobą do opieki jest 85-letni Pan, który ma 2 grupę inwalidzką (Pflegegrad 2). Senior jest osobą na wózku, cierpi na inkontynencję, demencję i problemy sercowo-krążeniowe. Pan potrzebuje pomocy przy siadaniu na wózek i wstawaniu z niego. Opiekunka pomoże mu w kąpieli, myciu zębów, ubieraniu i rozbieraniu. W nocy również może potrzebować pomocy, przy korzystaniu z toalety. W domu mieszka żona, która jest osobą samodzielną, może również pomóc w zakupach. Pan wstaje około godziny 8:00, o 12:00 ma obiad, a o 18:00 kolację. Dla opiekunki jest przygotowany pokój, dostęp do Internetu.
PODOPIECZNY
PŁEĆ:

Mężczyzna

STOPIEŃ NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI:

4

CHOROBY:

Zaburzenia krążenia

Inkontynencja moczowa

Demencja

Problemy z poruszaniem się

OPIS PRACY DLA OPIEKUNKI

OPIS STANOWISKA:

Obowiązki w opiece seniora różnią się w zależności od stanu zdrowia podopiecznego. Istnieje podstawowy zakres czynności, które opiekunka do osoby starszej będzie wykonywać na każdym zleceniu. Można je podzielić na trzy podstawowe kategorie:

• Dotrzymywanie towarzystwa i wsparcie emocjonalne – opiekunka powinna stanowić źródło psychicznego wsparcia. Codzienna rozmowa oraz zachęcanie seniora do utrzymania aktywnego trybu życia to bardzo ważne zadania w pracy opiekunki osób starszych w Niemczech.

• Pomoc przy higienie – podopieczny potrzebuje pomocy przy utrzymaniu czystości. Zakres obowiązków związanych z higieną osobistą to m.in.: podawanie jedzenia, pomoc przy codziennej toalecie (mycie ciała, włosów, zębów), wsparcie przy ubieraniu i poruszaniu się, zmienianie podkładów oraz pielucho majtek.

• Obowiązki domowe – praca w Niemczech jako opiekunka wymaga również wykonywania lekkich obowiązków domowych. Wśród nich może znaleźć się przygotowywanie posiłków, robienie zakupów, robienie prania, podwożenie podopiecznego do lekarza czy sklepu i utrzymywanie porządku w pomieszczeniach, w których najczęściej przebywa seniorka.

UDOGODNIENIA DLA OPIEKUNKI:

Własny pokój Samochód Dostęp do internetu Pomoc rodziny Sklepy w pobliżu

WYMAGANIA

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Pomoc w ubieraniu Jazda samochodem Pranie Opieka w nocy Pomoc w jedzeniu Gotowanie Sprzątanie Rozmowy Zakupy Pomoc w wstawaniu Pomoc w higienie Pomoc przy korzystaniu z toalety

DODATKOWE WYMAGANIA:

Doświadczenie w opiece Referencje mile widziane Prawo jazdy
Aplikuj teraz
© Copyright - My Care Friend

Zadzwoń +48 71 724 20 06