Opieka Niemcy nowe oferty - do 53-letniej Pani,1750€

NUMER OFERTY: 2071

Miejsce pracy:

Heinsberg, NRW 52525

Język:

Komunikatywny (Mittlere)

Wyjazd:

23/04/2024

Długość kontraktu:

6-8 tygodni

Oferta dla:

kobiety

Osoba potrzebująca opieki:

kobieta

1750€
+ do 200€
PREMIA

netto na miesiąc

Aplikuj teraz

Warunki:

Palenie dozwolone

Bez prawa jazdy

Pani do opieki

Własny pokój

Nowe zlecenie

Internet

Miasto

Sklepy w pobliżu

Zwierzęta w domu

Dom

TV

Atrakcyjna premia

Brak wstawania w nocy

Osoba chodząca

PODOPIECZNY

ILOŚĆ OSÓB DO OPIEKI:

1

OPIS

Osobą potrzebującą opieki jest 53-letnia Pani, która ma 4 stopień niepełnosprawności, waży około 45 kg i 1,65 m wzrostu. Podopieczna jest osobą w mobilną, ma lekkie problemy z chodzeniem, porusza się z pomocą rollatora. Pani jest osobą schorowaną, cierpi na chorobę Alzheimera, demencję i inkontynencję. Podopieczna nie wymaga transferowania. Wstawania w nocy również nie. Pani noce przesypia. Podopieczna nie ma żadnej konkretnej diety, żywienie jest tradycyjne. Do Pani przychodzą logoterapeuci i ergoterapeuci. Pani potrzebuje pomocy w ubieraniu, rozbieraniu oraz higienie i pielęgnacji ciała i włosów. W tych czynnościach stara się być samodzielna, ale potrzebuje nadzoru, instrukcji słownej i ewentualnie wsparcia. Jest dostępny wózek inwalidzki, winda schodowa oraz na terenie posiadłości znajdują się kamery. Opiekunka będzie pomagała w sprawach życia codziennego, gotowała posiłki, prowadziła dom, robiła zakupy oraz dotrzymywała towarzystwa podopiecznej, zabierała ją na spacery. Do dyspozycji opiekunki jest własna sypialnia z telewizją i Wi-Fi. Jest to dom. W domu jest kot, ale nie trzeba się nim zajmować. W domu mieszka również mąż podopiecznej i syn. Mąż podopiecznej jest osobą czynną zawodowo. Po przyjściu z pracy przejmuje opiekę nad żoną. Opiekunka ma 1 dzień wolnego w tygodnia.
PODOPIECZNA
PŁEĆ:

kobieta

STOPIEŃ NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI:

4

CHOROBY:

Choroba Alzheimera

Inkontynencja moczowa

Demencja

niepełnosprawność umysłowa

OPIS PRACY DLA OPIEKUNKI

OPIS STANOWISKA:

Obowiązki w opiece seniora różnią się w zależności od stanu zdrowia podopiecznego. Istnieje podstawowy zakres czynności, które opiekunka do osoby starszej będzie wykonywać na każdym zleceniu. Można je podzielić na trzy podstawowe kategorie:

• Dotrzymywanie towarzystwa i wsparcie emocjonalne – opiekunka powinna stanowić źródło psychicznego wsparcia. Codzienna rozmowa oraz zachęcanie seniora do utrzymania aktywnego trybu życia to bardzo ważne zadania w pracy opiekunki osób starszych w Niemczech.

• Pomoc przy higienie – podopieczny potrzebuje pomocy przy utrzymaniu czystości. Zakres obowiązków związanych z higieną osobistą to m.in.: podawanie jedzenia, pomoc przy codziennej toalecie (mycie ciała, włosów, zębów), wsparcie przy ubieraniu i poruszaniu się, zmienianie podkładów oraz pielucho majtek.

• Obowiązki domowe – praca w Niemczech jako opiekunka wymaga również wykonywania lekkich obowiązków domowych. Wśród nich może znaleźć się przygotowywanie posiłków, robienie zakupów, robienie prania, podwożenie podopiecznego do lekarza czy sklepu i utrzymywanie porządku w pomieszczeniach, w których najczęściej przebywa seniorka.

UDOGODNIENIA DLA OPIEKUNKI:

Własny pokój Rollator Dostęp do internetu Sklepy w pobliżu Telewizor Wózek inwalidzki Winda schodowa

WYMAGANIA

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Pomoc w ubieraniu Pranie Chodzenie na spacery Gotowanie Sprzątanie Rozmowy Zakupy Pomoc w higienie

DODATKOWE WYMAGANIA:

Referencje mile widziane
Aplikuj teraz
© Copyright - My Care Friend

Zadzwoń +48 71 724 20 06