COVID-19 - Środki zapobiegawcze

Opieka nad seniorem - 82-letni starszy Pan,2025€

NUMER OFERTY: 1883

Miejsce pracy:

Ettlingen, Baden Würtenberg 76275

Język:

Dobry (Gute)

Wyjazd:

16/12/2023

Długość kontraktu:

6-8 tygodni

Oferta dla:

kobiety

Osoba potrzebująca opieki:

mężczyzna

2025€
+ do 450€
PREMIA ŚWIĄTECZNA

netto na miesiąc

Aplikuj teraz

Warunki:

Palenie dozwolone

Bez prawa jazdy

Własny pokój

Internet

Sprawdzone zlecenie

Pan do opieki

Transfer

Miasto

Zwierzęta w domu

Dom

TV

Premia Świąteczna

Brak wstawania w nocy

Osoba na wózku

PODOPIECZNY

ILOŚĆ OSÓB DO OPIEKI:

1

OPIS

Osobą potrzebującą opieki jest 82- letni mężczyzna. Pan ma 3 stopień niepełnosprawności. Podopieczny waży około 40 kg i ma 1,72 m wzrostu. Pan jest osobą na wózku. Senior cierpi na inkontynencję, oraz chorobę Parkinsona. Potrzebuje pomocy w ubieraniu i rozbieraniu, higienie, wymaga też pomocy w chodzeniu do toalety, pomocy przy przyjmowaniu pokarmu. Senior ze względu na istniejące choroby wymaga transferu. Dieta seniora jest tradycyjna. Pan mieszka w domu w mieście razem z Żoną. Lokatorem domu jest również sympatyczny żółw. Do zadań opiekunki będzie należało prowadzenie domu, pomoc Panu w sprawach życia codziennego, robienie zakupów, przygotowywanie posiłków, pomoc w higienie, ubieraniu i rozbieraniu. Do dyspozycji opiekunki jest własna sypialnia z Wi-Fi.
PODOPIECZNY
PŁEĆ:

mężczyzna

STOPIEŃ NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI:

3

CHOROBY:

Inkontynencja moczowa

Choroba Parkinsona

OPIS PRACY DLA OPIEKUNKI

OPIS STANOWISKA:

Obowiązki w opiece seniora różnią się w zależności od stanu zdrowia podopiecznego. Istnieje podstawowy zakres czynności, które opiekunka do osoby starszej będzie wykonywać na każdym zleceniu. Można je podzielić na trzy podstawowe kategorie:

• Dotrzymywanie towarzystwa i wsparcie emocjonalne – opiekunka powinna stanowić źródło psychicznego wsparcia. Codzienna rozmowa oraz zachęcanie seniora do utrzymania aktywnego trybu życia to bardzo ważne zadania w pracy opiekunki osób starszych w Niemczech.

• Pomoc przy higienie – podopieczny potrzebuje pomocy przy utrzymaniu czystości. Zakres obowiązków związanych z higieną osobistą to m.in.: podawanie jedzenia, pomoc przy codziennej toalecie (mycie ciała, włosów, zębów), wsparcie przy ubieraniu i poruszaniu się, zmienianie podkładów oraz pielucho majtek.

• Obowiązki domowe – praca w Niemczech jako opiekunka wymaga również wykonywania lekkich obowiązków domowych. Wśród nich może znaleźć się przygotowywanie posiłków, robienie zakupów, robienie prania, podwożenie podopiecznego do lekarza czy sklepu i utrzymywanie porządku w pomieszczeniach, w których najczęściej przebywa seniorka.

UDOGODNIENIA DLA OPIEKUNKI:

Własny pokój Dostęp do internetu Wózek inwalidzki

WYMAGANIA

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Pomoc w ubieraniu Transfer Pranie Pomoc w jedzeniu Gotowanie Sprzątanie Zakupy Pomoc w higienie Pomoc przy korzystaniu z toalety

DODATKOWE WYMAGANIA:

Referencje mile widziane
Aplikuj teraz
© Copyright - My Care Friend

Zadzwoń +48 71 724 20 06