COVID-19 - Środki zapobiegawcze

Opieka do osoby starszej - 81-letnia Seniorka,1750€

NUMER OFERTY: 1881

Miejsce pracy:

Dinslaken 46539

Język:

Komunikatywny (Mittlere)

Wyjazd:

27/12/2023

Długość kontraktu:

6-8 tygodni

Oferta dla:

kobiety

Osoba potrzebująca opieki:

kobieta

1750€
+ do 450€
PREMIA ŚWIĄTECZNA

netto na miesiąc

Aplikuj teraz

Warunki:

Bez prawa jazdy

Pani do opieki

Własny pokój

Wieś

Palenie niedozwolone

Internet

Sprawdzone zlecenie

Sklepy w pobliżu

Dom

TV

Brak dodatkowych osób

Premia Świąteczna

Osoba na wózku

PODOPIECZNY

ILOŚĆ OSÓB DO OPIEKI:

1

OPIS

Szukamy opiekunki osób starszych do opieki nad 81-letnią seniorką. Pani waży około 50 kg, ma 4 stopień niepełnosprawności. Pani cierpi na artrozę, osteoporozę oraz chorobę Parkinsona. Pani jest osobą poruszającą się na wózku inwalidzkim. Seniorka nie ma żadnej konkretnej diety, żywienie jest tradycyjne. Pani wymaga transferu. Wstawanie w nocy może pojawić się raz w nocy, ale nie musi. Podopieczna po śniadaniu czyta gazetę, jeśli ma słabszy dzień wtedy idzie na drzemkę do obiadu. Po obiedzie Pani ma terapię, wieczorem podopieczna ogląda telewizję przed pójściem spać. Seniorka potrzebuje pomocy w ubieraniu, rozbieraniu, higienie i pielęgnacji ciała. W opiece nad osobami starszymi w Niemczech opiekunka będzie pomagała w sprawach życia codziennego, gotowała posiłki, robiła zakupy, prowadziła dom oraz podawała leki, spędzała czas z podopieczną. W domu znajduje się winda schodowa i wszystkie potrzebne sprzęty do transferowania. Jest to dom w którym Pani mieszka sama. Sklepy, inne obiekty handlowe oraz tereny zielone znajdują się w okolicy. Do dyspozycji opiekunki jest własna sypialnia z dostępem do internetu oraz telewizja.
PODOPIECZNA
PŁEĆ:

kobieta

STOPIEŃ NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI:

4

CHOROBY:

Osteoporoza

Artroza

Choroba Parkinsona

OPIS PRACY DLA OPIEKUNKI

OPIS STANOWISKA:

Obowiązki w opiece seniora różnią się w zależności od stanu zdrowia podopiecznego. Istnieje podstawowy zakres czynności, które opiekunka do osoby starszej będzie wykonywać na każdym zleceniu. Można je podzielić na trzy podstawowe kategorie:

• Dotrzymywanie towarzystwa i wsparcie emocjonalne – opiekunka powinna stanowić źródło psychicznego wsparcia. Codzienna rozmowa oraz zachęcanie seniora do utrzymania aktywnego trybu życia to bardzo ważne zadania w pracy opiekunki osób starszych w Niemczech.

• Pomoc przy higienie – podopieczny potrzebuje pomocy przy utrzymaniu czystości. Zakres obowiązków związanych z higieną osobistą to m.in.: podawanie jedzenia, pomoc przy codziennej toalecie (mycie ciała, włosów, zębów), wsparcie przy ubieraniu i poruszaniu się, zmienianie podkładów oraz pielucho majtek.

• Obowiązki domowe – praca w Niemczech jako opiekunka wymaga również wykonywania lekkich obowiązków domowych. Wśród nich może znaleźć się przygotowywanie posiłków, robienie zakupów, robienie prania, podwożenie podopiecznego do lekarza czy sklepu i utrzymywanie porządku w pomieszczeniach, w których najczęściej przebywa seniorka.

UDOGODNIENIA DLA OPIEKUNKI:

Własny pokój Dostęp do internetu Sklepy w pobliżu Telewizor Wózek inwalidzki Winda schodowa Brak dodatkowych osób

WYMAGANIA

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Pomoc w ubieraniu Pranie Gotowanie Sprzątanie Zakupy Pomoc w higienie Administracja leków

DODATKOWE WYMAGANIA:

Referencje mile widziane Osoba niepaląca
Aplikuj teraz
© Copyright - My Care Friend

Zadzwoń +48 71 724 20 06