COVID-19 - Środki zapobiegawcze

Praca opieka Niemcy przy mobilnej Pani, 1800 €

1800 € netto m-sc Nr: 946
Wyjazd: 26/05/2022
Miejsce pracy: Schrobenhausen 86529
Długość kontraktu: 6 tygodni
Oferta dla: kobiety
Osoba potrzebująca opieki: kobieta

PODOPIECZNY

Osobą do opieki jest kobieta w wieku 74 lat. Jest osobą mobilną. Przeszła udar czego skutkiem są problemy z mową. Na miejscu jest kot oraz mieszka mąż podopiecznej, który nie wymaga opieki. Do zadań opiekunki należy prowadzenie gospodarstwa domowego, pomoc przy higienie i ubieraniu, pomoc przy wstawaniu i siadaniu.

WYMAGANIA WOBEC OPIEKUNKI

Znajomość języka niemieckiego: Dobra (Gute)
Prawo jazdy: Nie wymagane
Palenie papierosów: Dozwolone (na zewnątrz)
Referencje: Nie

OPIS PRACY DLA OPIEKUNKI

Opis stanowiska: Obowiązki w opiece seniora różnią się w zależności od stanu zdrowia podopiecznego. Istnieje podstawowy zakres czynności, które opiekunka do osoby starszej będzie wykonywać na każdym zleceniu. Można je podzielić na trzy podstawowe kategorie:

• Dotrzymywanie towarzystwa i wsparcie emocjonalne – opiekunka powinna stanowić źródło psychicznego wsparcia. Codzienna rozmowa oraz zachęcanie seniora do utrzymania aktywnego trybu życia to bardzo ważne zadania w pracy opiekunki osób starszych w Niemczech.

• Pomoc przy higienie – podopieczny potrzebuje pomocy przy utrzymaniu czystości. Zakres obowiązków związanych z higieną osobistą to m.in.: podawanie jedzenia, pomoc przy codziennej toalecie (mycie ciała, włosów, zębów), wsparcie przy ubieraniu i poruszaniu się, zmienianie podkładów oraz pieluchomajtek.

• Obowiązki domowe – praca w Niemczech jako opiekunka wymaga również wykonywania lekkich obowiązków domowych. Wśród nich może znaleźć się przygotowywanie posiłków, robienie zakupów, robienie prania, podwożenie podopiecznego do lekarza czy sklepu i utrzymywanie porządku w pomieszczeniach, w których najczęściej przebywa senior.
Wstawanie w nocy: Nie
Inne osoby w gospodarstwie: Tak, mąż
Warunki mieszkaniowe: Do dyspozycji jest osobny pokój, w domu jest internet.
Dodatkowe informacje: W domu jest kot.

  APLIKUJ O PRACĘ

  Doświadczenie*

  Znajomość języka niemieckiego*

  Pokaż szczegóły zgód
  [cf7sr-simple-recaptcha]

  © Copyright - My Care Friend

  Zadzwoń +48 71 724 20 06