Oferty pracy opieka Niemcy od zaraz – do 84-letniej Seniorki,1800€

NUMER OFERTY: 1671

Miejsce pracy:

Suesel / Bujendorf, SH 23701

Język:

Komunikatywny (Mittlere)

Wyjazd:

11/08/2023

Długość kontraktu:

6-8 tygodni

Oferta dla:

kobiety lub mężczyzny

Osoba potrzebująca opieki:

kobieta

1800€
+ do 500€
PREMIA WAKACYJNA

netto na miesiąc

Aplikuj teraz

Warunki:

Palenie dozwolone

Pani do opieki

Własny pokój

Nowe zlecenie

Internet

Auto do dyspozycji

Transfer

Prawo jazdy wymagane

Dom

TV

Miasteczko

Brak dodatkowych osób

Wyjazd od zaraz

Brak wstawania w nocy

Osoba na wózku

Premia Wakacyjna

PODOPIECZNY

ILOŚĆ OSÓB DO OPIEKI:

1

OPIS

Szukamy opiekunki lub opiekuna osób starszych do opieki nad 84-letnią seniorką. Pani waży około 65 kg, ma 4 stopień niepełnosprawności oraz jest osobą po udarze. Pani porusza się na wózku inwalidzkim. Podopieczna wymaga transferu, ale stara się pomagać i wspierać. Wstawanie w nocy nie występuje. Seniorka nie ma żadnej konkretnej diety, żywienie jest tradycyjne. Seniorka potrzebuje pomocy w ubieraniu, rozbieraniu, higienie i pielęgnacji ciała. W opiece nad osobami starszymi w Niemczech opiekunka będzie pomagała w sprawach życia codziennego, gotowała posiłki, robiła zakupy, prowadziła dom oraz podawała leki. Jest to dom, w którym Pani mieszka sama. Do dyspozycji opiekunki jest własna sypialnia z dostępem do internetu i telewizja.
PODOPIECZNA
PŁEĆ:

kobieta

STOPIEŃ NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI:

4

CHOROBY:

Udar mózgu

Inkontynencja moczowa

OPIS PRACY DLA OPIEKUNKI

OPIS STANOWISKA:

Obowiązki w opiece seniora różnią się w zależności od stanu zdrowia podopiecznego. Istnieje podstawowy zakres czynności, które opiekunka do osoby starszej będzie wykonywać na każdym zleceniu. Można je podzielić na trzy podstawowe kategorie:

• Dotrzymywanie towarzystwa i wsparcie emocjonalne – opiekunka powinna stanowić źródło psychicznego wsparcia. Codzienna rozmowa oraz zachęcanie seniora do utrzymania aktywnego trybu życia to bardzo ważne zadania w pracy opiekunki osób starszych w Niemczech.

• Pomoc przy higienie – podopieczny potrzebuje pomocy przy utrzymaniu czystości. Zakres obowiązków związanych z higieną osobistą to m.in.: podawanie jedzenia, pomoc przy codziennej toalecie (mycie ciała, włosów, zębów), wsparcie przy ubieraniu i poruszaniu się, zmienianie podkładów oraz pielucho majtek.

• Obowiązki domowe – praca w Niemczech jako opiekunka wymaga również wykonywania lekkich obowiązków domowych. Wśród nich może znaleźć się przygotowywanie posiłków, robienie zakupów, robienie prania, podwożenie podopiecznego do lekarza czy sklepu i utrzymywanie porządku w pomieszczeniach, w których najczęściej przebywa seniorka.

UDOGODNIENIA DLA OPIEKUNKI:

Własny pokój Samochód Dostęp do internetu Telewizor Wózek inwalidzki Brak dodatkowych osób

WYMAGANIA

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Pomoc w ubieraniu Transfer Jazda samochodem Pranie Chodzenie na spacery Gotowanie Sprzątanie Zakupy Pomoc w higienie Administracja leków

DODATKOWE WYMAGANIA:

Referencje mile widziane Prawo jazdy
Aplikuj teraz
© Copyright - My Care Friend

Zadzwoń +48 71 724 20 06