COVID-19 - Środki zapobiegawcze

Agencja opiekunek - lekkie zlecenie w Monachium, sympatyczna seniorka

NUMER OFERTY: 1226

Miejsce pracy:

München, Bayern 80802

Język:

Dobra (Gute)

Wyjazd:

21/12/2022

Długość kontraktu:

6-8 tygodni

Oferta dla:

kobiety

Osoba potrzebująca opieki:

kobieta

1750€
do 450€
PREMIA ŚWIĄTECZNA

netto na miesiąc

Aplikuj teraz

Warunki:

Palenie dozwolone

Bez prawa jazdy

Pani do opieki

Własny pokój

Bez podnoszenia

Brak zwierząt

Nowe zlecenie

Internet

Miasto

Sklepy w pobliżu

Mieszkanie

Pomoc rodziny

Premia Świąteczna

Brak wstawania w nocy

PODOPIECZNY

ILOŚĆ OSÓB DO OPIEKI:

1

OPIS

Do opieki jest sympatyczna 85-letnia Pani, która waży 70kg. Pani ma drugi stopień niepełnosprawności, cierpi na demencję, seniorce zdarza się zapominać o różnych rzeczach. Seniorka jest w pełni mobilna, potrzebuje pomocy w chodzeniu do toalety oraz pomoc w higienie osobistej. Do zadań opiekunki będzie należało również przygotowanie posiłków dla seniorki oraz prowadzenie domu. Podopieczna w ciągu dnia lubi spać, oglądać telewizję, granie w gry oraz chodznie na spacery w parku koło domu. Seniorka chodzi raz w tygodniu do opieki dziennej i dwa razy w tygodniu przychodzi inna opiekunka na 3 godziny, aby odciążyć opiekunkę. Syn seniorki mieszka na osobnym piętrze, wieć pomaga, aby odciążyć opiekunkę. Podopieczna mieszka w domu wielopoziomowym, w którym opiekunka i seniorka mieszkają na jednym poziomie. Seniorka mieszka w dobrej okolicy w Monachium, jest blisko park, sklepy oraz blisko Polska Parafia Katolicka w Monachium.
PODOPIECZNA
PŁEĆ:

Kobieta

STOPIEŃ NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI:

2

CHOROBY:

Demencja

OPIS PRACY DLA OPIEKUNKI

OPIS STANOWISKA:

Obowiązki w opiece seniora różnią się w zależności od stanu zdrowia podopiecznego. Istnieje podstawowy zakres czynności, które opiekunka do osoby starszej będzie wykonywać na każdym zleceniu. Można je podzielić na trzy podstawowe kategorie:

• Dotrzymywanie towarzystwa i wsparcie emocjonalne – opiekunka powinna stanowić źródło psychicznego wsparcia. Codzienna rozmowa oraz zachęcanie seniora do utrzymania aktywnego trybu życia to bardzo ważne zadania w pracy opiekunki osób starszych w Niemczech.

• Pomoc przy higienie – podopieczny potrzebuje pomocy przy utrzymaniu czystości. Zakres obowiązków związanych z higieną osobistą to m.in.: podawanie jedzenia, pomoc przy codziennej toalecie (mycie ciała, włosów, zębów), wsparcie przy ubieraniu i poruszaniu się, zmienianie podkładów oraz pielucho majtek.

• Obowiązki domowe – praca w Niemczech jako opiekunka wymaga również wykonywania lekkich obowiązków domowych. Wśród nich może znaleźć się przygotowywanie posiłków, robienie zakupów, robienie prania, podwożenie podopiecznego do lekarza czy sklepu i utrzymywanie porządku w pomieszczeniach, w których najczęściej przebywa seniorka.

UDOGODNIENIA DLA OPIEKUNKI:

Własny pokój Przychodzi pielęgniarka Kościół w pobliżu Dostęp do internetu Pomoc rodziny Sklepy w pobliżu

WYMAGANIA

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Pomoc w ubieraniu Gry karciane, planszowe Pomoc w jedzeniu Chodzenie na spacery Gotowanie Sprzątanie Rozmowy Zakupy Pomoc w higienie Organizacja czasu wolnego

DODATKOWE WYMAGANIA:

Doświadczenie w opiece Referencje mile widziane
Aplikuj teraz
© Copyright - My Care Friend

Zadzwoń +48 71 724 20 06